AK PARTİ ALAPLI MERKEZ SEÇİM BÜROSU TÖRENLE AÇILDI

AK PARTİ ALAPLI MERKEZ SEÇİM BÜROSU TÖRENLE AÇILDI

AK Parti Alaplı Merkez Seçim bürosu TBMM Eski Başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ve AK Parti Zonguldak Milletvekillerinin katılımıyla düzenlenen görkemli bir törenle hizmet açıldı. TBMM Eski Başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Ercan Candan, Özcan Ulupınar, Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, AK […]

AK Parti Alaplı Merkez Seçim bürosu TBMM Eski Başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ve AK Parti Zonguldak Milletvekillerinin katılımıyla düzenlenen görkemli bir törenle hizmet açıldı.
TBMM Eski Başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Ercan Candan, Özcan Ulupınar, Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, il genel ve belediye meclis üyesi adayları ve partililerin katılımıyla düzenlenen törende
Hükümet Caddesindeki alanı dolduran binlerce vatandaşın ve partililerin, ellerinde bayrak ve flamalar hep bir ağızdan “Dik dur eğilme Alaplı seninle, büyük başkan sen bizim her şeyimizsin” slagonu attı.
Törende konuşan Alaplı Belediye Başkanı ve AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Dr. Nevzat Çimenoğlu Alaplı halkına verdikleri her sözü yerine getirdiklerini belirterek,” Göreve geldiğimizden bu yana Alaplı halkına en iyi hizmeti sunmak için çalıştık. Terminal binasını yapacağız dedik, yaptık. Dere boyu belediye dükkanlarını yıkacağız dedik yıktık. Birahaneleri kaldıracağız dedik kaldırdık. . Birahaneleri pavyonu yıktık. Sahili düzenledik,düzenledik, daha da düzenleyeceğiz. Derin deşarj sistemini hayata geçirdik. Biz Alaplı’ya karşılıksız sevdik. Dönemimiz süresince sizlere karşı hep dürüst olduk, şeffaf olduk. Bu anlayışımızdan kesinlikle taviz vermedik. Harcanan her kuruşun hesabını verebilir olduk. Kapımızı kimseye kapatmadık, herkesin istek ve şikayetlerine açık olduk. Tüm imkanlarımızı sonuna kadar zorlayarak, sizlere hizmet edebilmenin gayreti içinde olduk. Biz ne söz verdiysek hepsini yaptık. Şimdi sizlerden hizmetlerimizin devamı için 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde destek istiyoruz” dedi.
ÇİMENOĞLU’DAN MİLLETVEKİLLERİNE TEŞEKKÜR
AK Parti Zonguldak Milletvekillerine teşekkür eden Çimenoğlu, “Bu arada daha önce söylediğimiz Alaplı’nın iki yakasını bir araya getireceği dediğimiz Fatih Mahallesi köprüsünü bir türlü karşımıza çıkan zorluklar nedeniyle başaramadık. Bu köprü bizim için gerçekten de önemliydi. TBMM eski Başkanımız AK Parti Zonguldak Milletvekilimiz Köksal Toptan bir sözü ile bu köprümüzü yaptırdı. Kendisine Alaplı halkı adına çok teşekkür ediyorum. Köprüyü Alaplı’ya kazandırdı. Bir başkan konuda Alaplı’mızda köylerimizin su sorunun çözecek olan Gümeli Barajı da AK Parti Milletvekillerimiz Prof. Dr. Ercan Candan ve Özcan Ulupınar’ın gayretleri ile inşallah 2015 yılında faaliyete girecektir” diye konuştu.
CANDAN “ALAPLI BİZİM HEP ELİMİZDEN TUTTU”
AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Alaplı halkının kendilerine her zaman sahip çıktığını belirterek şöyle konuştu: “Sizin buradaki coşkunuz, sizin buradaki heyecanınız. Sizin buradaki engin yüreklerinizi bizlerde sizi kucaklıyoruz. Biz ne zaman Alaplı’ya geldiğimizde bizim elimizden tuttunuz. Bize karşı hep yüzünüz güldü. Biz buraya gelirken TBMM Eski Başkanımız Köksal Toptan ile de görüştük. Hakikaten güneş her zaman Alaplı’dan doğuyor. 2011 seçimlerinde bizlere çok büyük destek verdiniz. Bu kez gene sizden destek bekliyoruz. Buna ihtiyacımız var. Buna Türkiye’nin Zonguldak’ın ve Alaplı’nın ihtiyacı var. Biz bunu sizden istiyoruz. Sizler bunu başaracaksınız. Bu seçimler çok kritik seçimler, biz bu seçimlerde ya var olacağız. Bütün dünyaya dimdik duracağız. Evet biz başbakanımızın yanındayız. Kim karşısına gelirse gelsin bu millet dimdik bunun elinden tutacağız yada Ukrayna gibi olacağız. Karar sizin, buna söz veriyor musunuz? Söz mü? Bizde bu millete efendi olmaya değil, hizmet etmeye geldik zaten, bunun için uğraşıyoruz. Fakir fukara için uğraşıyoruz. Bunun için başbakanımız çırpınıyor her tarafta ve birçok dünya ülkesini karşısına alıyor. bunun için gizli servisler Türkiye’de ve dünyada cirit atıyor. Bu milleti bölmeye çalışıyor. Bu milletin arasına nifak koymaya çalışıyor. Buna izin vermeyeceğiz değil mi) Alaplı, Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Çimenoğlu’nu biliyorsunuz Alaplı burada sonuçta görülüyor. Başkanımıza şimdiden hayırlı olsun diyorum. Bu arada Alaplı için önemli olan Islah Organize Sanayi Bölgesi kararı Zonguldak’tan çıkmıştır. Alaplı’ımıza hayırlı olsun”
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar da Zonguldak’ın heryerine yatırım getirmek için çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: “Bizleri yalnız bırakmadığınız için belediye başkanımıza destek vermek için buraya geldiniz. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Burada doktor belediye başkanımız Kdz.Ereğlide adayımız doktor. Milletvekilimiz de Prof. Dr. İnşallah buralarda hiç sıkıntı kalmayacak. Başkanımız güneş Alaplı’dan doğuyor dedi. Bizde bu güneşten istifade etmek için bir hilal şeklindedir Zonguldak ve ilçeleri, bir tarafta Devrek vardır. Diğer uçta Alaplı vardır. Bizde bunu halkaya çevirelim dedik. İnşallah bu yolları açıyoruz.
Çalışmalarımız başladı hayırlı olsun. Bu seçimler bizim için sizin için ve geleceğimiz için çok önemli, sandıklara sahip çıkmamız lazım, çok çalışmamız lazım, kapı kapı ev, ev dükkan ve dükkan dolaşmamız lazım, inşallah bunu sizlerle beraber başaracağız. Biz bölge milletvekilleri olarak meclis çalışmalarında uyum içerisinde teşkilatlarımızla beraber gece ve gündüz demeden Zonguldak’ımızın her tarafına bütün ilçelerine elimizden geldiğince yatırımlar getirmeye çalışıyoruz. Siz buna layıksınız ve hak ediyorsunuz ve her şeyin en güzeline layıksınız. İnşallah bu dönemde bütün kamu yatırımlarını eksik olan ya yenilecek yada yenisini yaparak tamamlayacağız. Filyos projesini, doğalgazını ve tüm yatırımlarını ve kanalizasyonunu tamamlayacağız. Bunlar için gayret gösteriyoruz. Bu seçimler Türkiye’nin geleceği ile alakalı olarak çok önemli, çünkü Türkiye şu anda uçak gemisinden bahsediyor. Helikopterini ve tankını yapmaktan bahsetmekte İMF’den borç alan değil borç veren bir Türkiye terörü bitirmiş bir Türkiye, sadece Türkiye’deki vatandaşlarımıza değil, tüm İslam coğrafyasına el uzatan bir Türkiye elbette birilerini rahatsız etmiş olabilir”
Merkez seçim bürosunun açılışında AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz ve Alaplı eski belediye başkanı ve aynı zamanda AK parti önceki Alaplı ilçe Başkanı Faruk Çaturoğlu’da birer konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından AK Parti Alaplı Merkez Seçim Bürosunun kurdelesini Toptan ve beraberindekiler keserek hizmete açtı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?