ALİ BEKTAŞ’TAN KAMU KURUMLARINA ZİYARET

ALİ BEKTAŞ’TAN KAMU KURUMLARINA ZİYARET

Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, kamu kurumları ziyaretlerine devam etti. AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, ilk olarak Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, daha sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi ek binasına ve son olarak Zonguldak Gar’a ziyaretler gerçekleştirdi. Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’a Ak Parti İl Başkanı Hamdi […]

Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, kamu kurumları ziyaretlerine devam etti.
AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, ilk olarak Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, daha sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi ek binasına ve son olarak Zonguldak Gar’a ziyaretler gerçekleştirdi. Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’a Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar ve Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve partililer katıldı.
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Emre Erbaycu’yu ziyaret eden Bektaş, 30 Mart yerel seçimlerinde oluşturduğu projeleri anlattı. Daha sonra hastane hakkında başhekimden bilgi alan Bektaş, bu güzel hastanede bu kadar güzel bir düzen oluşturdukları için teşekkür etti. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Emre Erbaycu 30 Mart’ta yapılacak olan belediye başkanlığı seçiminde Ali Bektaş ve partililere çalışmalarında başarılar diledi.
Daha sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi ek binasına giden Bektaş hastanede hasta ve Başhekime ziyaretlerde bulundu. Son olarak Zonguldak Gar’a ziyarette bulunan AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, Gar Müdürü Ali Attin Kelek ile bir süre sohbet ederek tren seferlerinin başlama zamanıyla ilgi bilgi alışverişinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?