AYDIN, İKİNCİ YARI KULÜBÜNÜ BIRAKMADI

AYDIN, İKİNCİ YARI KULÜBÜNÜ BIRAKMADI

Kozlu Belediyespor’un futbolcusu Eyüphan Aydın, ligin ikinci yarısında takımını bırakmadı. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Kozlu Belediyespor, ligin ikinci yarısında Zonguldak Kömürspor ile karşılaşacak. İlk yarıda arkadaşları ile derbi maçına çıkan Kozlu Belediyespor’un oyuncusu Eyüphan Aydın, ikinci yarıdaki derbi maçına ise yeni takım arkadaşları ile çıkacak. Bölgesel Amatör Lig’de 10. grupta mücadele veren Kozlu Belediyespor […]

AW027418

Kozlu Belediyespor’un futbolcusu Eyüphan Aydın, ligin ikinci yarısında takımını bırakmadı.
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Kozlu Belediyespor, ligin ikinci yarısında Zonguldak Kömürspor ile karşılaşacak. İlk yarıda arkadaşları ile derbi maçına çıkan Kozlu Belediyespor’un oyuncusu Eyüphan Aydın, ikinci yarıdaki derbi maçına ise yeni takım arkadaşları ile çıkacak.
Bölgesel Amatör Lig’de 10. grupta mücadele veren Kozlu Belediyespor ilk yarıdaki oyuncuların ikinci yarıda dağılmasıyla sadece ikinci yarıda Eyüphan Aydın ve Gökhan Dereli kalmıştı. İlk yarıda iyi performans sağlayan ve ikinci yarıda da takımını ve kulübünü bırakmayan Eyüphan Aydın, ikinci yarıda Pazar günü yapılacak olan Zonguldak Kömürspor-Kozlu Belediyespor derbisinde sahaya çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?