Çakır: “Aralık ayının ilk haftasında Ereğli adayımızı açıklayacağımızı düşünüyorum”

Çakır: “Aralık ayının ilk haftasında Ereğli adayımızı açıklayacağımızı düşünüyorum”

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, “Aralık ayının ilk haftasında Ereğli adayımızı açıklayacağımızı düşünüyorum” dedi. Çakır, gazetecilere yaptığı açıklamada, partilerine Ereğli için 5, Gülüç beldesi için 7, Ormanlı için 3 ve Kandilli beldesi için de 6 belediye başkanı aday adayının müracaat ettiğini belirterek, gösterilen ilgiye teşekkür ettiğini söyledi. Ereğli merkez ve belde belediyelerinin tamamını almayı hedeflediklerini ifade […]

aa_picture_20131109_941428_webAK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, “Aralık ayının ilk haftasında Ereğli adayımızı açıklayacağımızı düşünüyorum” dedi.

Çakır, gazetecilere yaptığı açıklamada, partilerine Ereğli için 5, Gülüç beldesi için 7, Ormanlı için 3 ve Kandilli beldesi için de 6 belediye başkanı aday adayının müracaat ettiğini belirterek, gösterilen ilgiye teşekkür ettiğini söyledi.

Ereğli merkez ve belde belediyelerinin tamamını almayı hedeflediklerini ifade eden Çakır, “Ereğli ilçemiz ile ilgili 16-17 Kasım tarihlerinde teşkilatımızda temayül yoklamalarımız var. Büyük bir ihtimal ile aralık ayının ilk haftasında Ereğli adayımızı açıklamış olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?