CHP ÇAYCUMA İLÇE BAŞKANI BAŞOĞLU’NDAN AÇIKLAMA

CHP ÇAYCUMA İLÇE BAŞKANI BAŞOĞLU’NDAN AÇIKLAMA

CHP Çaycuma İlçe Başkanı Umut Başoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen’i eleştirdi. CHP Çaycuma İlçe Başkanı Umut Başoğlu yaptığı basın açıklamasında; 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler nedeniyle ziyaretlerini sürdüren Gülşen için şöyle dedi: “30 Mart yerel seçimleri için adayların mücadele etmesi, ziyaretlerde bulunmaları, seçmenlerle buluşmaları son derece olağan ve doğal bir durumdur. […]

CHP Çaycuma İlçe Başkanı Umut Başoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen’i eleştirdi.
CHP Çaycuma İlçe Başkanı Umut Başoğlu yaptığı basın açıklamasında; 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler nedeniyle ziyaretlerini sürdüren Gülşen için şöyle dedi:
“30 Mart yerel seçimleri için adayların mücadele etmesi, ziyaretlerde bulunmaları, seçmenlerle buluşmaları son derece olağan ve doğal bir durumdur. Mithat Gülşen’in Son günlerde yaptığı kamu kurum ve kuruluşlarının ziyaretlerini basından takip ediyoruz. Buraya kadar her şey normal. Anormal olan ziyaretler sonrasında yapılan açıklamalarda. İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Özel İdare Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ziyaretlerinde Gülşen’in kurum müdürlerimize sözde kendisi için söylettikleri sözlerdir. İlk yazılanları okuduğumda 657’ye tabii devlet memurlarının aynı zamanda İlçemizde yakinen tanıdığımız ve değer verdiğimiz. Saygıdeğer kurum müdürlerimizin tam seçime girerken bu şekilde söylemlerde bulunmayacaklarına emin olarak kendilerini aradım. Nihayet yanılmadım hiçbir kurum müdürümüz Mithat Gülşen’e başarılar dilemek dışında açıklama yapmadıklarını dile getirdiler. Mithat Gülşen’in kendilerini seçim malzemesi olarak kullanmasından duydukları üzüntüyü dile getirdiler. Mithat Gülşen’e buradan şunu hatırlatayım; ‘Böyle onun bunun ağzından övüyorlarmış gibi çakma yazılar yazmayı bırak, devlet memurlarımızı, güzide kurumlarımızın Müdür ve yöneticilerini kendi menfaat ve çıkarlarına alet etme.'”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?