CHP MİLLETVEKİLLERİ HABERAL VE KÖKTÜRK’TEN REKTÖR ÖZER’E ZİYARET

CHP MİLLETVEKİLLERİ HABERAL VE KÖKTÜRK’TEN REKTÖR ÖZER’E ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Habereal ve Ali İhsan Köktürk Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özeri makamında ziyaret etti. CHP Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Habereal ve Ali İhsan Köktürk, beraberindeki Zonguldak Belediye Başkanı ve CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, […]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Habereal ve Ali İhsan Köktürk Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özeri makamında ziyaret etti.
CHP Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Habereal ve Ali İhsan Köktürk, beraberindeki Zonguldak Belediye Başkanı ve CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, CHP Zonguldak Belediye Meclis Üyesi Adayı Gökhan Demir ve partililer Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Mahmut Özer’i makamında ziyaret etti.
CHP Zonguldak Milletvekili Haberal ve Köktürk’ü kapıda karşılayan Rektör Özer daha sonra milletvekilleri ile makamına geçti. Ülkelerin geleceğinin üniversitelerin gücüne bağlı olduğunu ifade eden CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin de gün geçtikçe geliştiğini söyledi. Yerel seçim sürecine de değinen milletvekilleri Haberal, Köktürk ve Başkan Akdemir, Rektör Özer’den kendisine ve partisine destek istedi. Rektör Özer’le üniversite ve kampus hakkında bir süre görüş alışverişinde bulunan vekiller Haberal, Köktürk daha sonra üniversiteden ve rektörlük binasından ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?