“KAMPÜSÜN KANINDA HAYAT VAR” KAMPANYASININ ÜÇÜNCÜSÜ YAPILACAK

“KAMPÜSÜN KANINDA HAYAT VAR” KAMPANYASININ ÜÇÜNCÜSÜ YAPILACAK

Bülent Ecevit Üniversi’nde geleneksel hale getirilen “Kampüsün Kanında Hayat Var” kampanyamızın üçüncüsü 20 Mart 2014 tarihinde yapılacak. Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün, Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Spor Kültür Daire Başkanı Mustafa İnan, Bülent Ecevit Üniversitesi Kızılay Gençlik Topluluğu Başkanı Birgül Yaylacı, Türk Kızılay Derneği Zonguldak şube yönetimi ve öğrenciler 20 Mart’ta yapılacak […]

Bülent Ecevit Üniversi’nde geleneksel hale getirilen “Kampüsün Kanında Hayat Var” kampanyamızın üçüncüsü 20 Mart 2014 tarihinde yapılacak.
Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün, Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Spor Kültür Daire Başkanı Mustafa İnan, Bülent Ecevit Üniversitesi Kızılay Gençlik Topluluğu Başkanı Birgül Yaylacı, Türk Kızılay Derneği Zonguldak şube yönetimi ve öğrenciler 20 Mart’ta yapılacak olan ‘Kampüsün Kanında Hayat Var’ kampanyasının üçüncüsü öncesi kahvaltı da buluştu.
Kahvaltı da konuşma yapan Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Nihat Aygün, “Bugün burada toplanma amacımız bizim bir yıl önce Bülent Ecevit Üniversitesinde geleneksel hale getirdiğimiz kan kampanyasından sonra öğrencilerimizle, Kızılay Kulübümüzle kahvaltı da buluşalım istedik. Öyle bir araya geldik. 20 Mart’ta geleneksel hale getirdiğimiz kan kampanyamızın üçüncüsünü yapacağız inşallah. ‘Kampüsün Kanında Hayat Var’ kan kampanyamızın üçüncüsünü yapacağız. Bugünde böyle ön görüşmek için, çocuklarla bir arada olmak için bir araya geldik. Mustafa İnan Hocamız bu işin üniversite de başkanı. Hep beraber inşallah iyi bir kampanya daha getireceğiz. Bu senede hedefimiz bin 500 ünite kan” dedi.
Ardından konuşma yapan Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Spor Kültür Daire Başkanı Mustafa İnan, “Üretilemeyen tek ilaç olan kanın ve tek kaynağı insan olan kanın önemini biliyoruz. Kızılay defalarca her yerde bunu dile getiriyor. Bizlerde Bülent Ecevit Üniversitesi olarak, Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer’in önderliğinde öğrencilerimizle birlikte bu şekilde tüm Türkiye’ye hayat vermek, tüm Türkiye’ye hayat olmak ve güzel bir sosyal sorumluluk projesi aslında bu. Bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda her türlü desteği biz üst yönetimimİzden alıyoruz, bizler veriyoruz. Güzel bir organizasyon ve inşallah daha güzellerini yapacağız. Daha büyük başarılara imza atacağız öğrencilerimizle birlikte” diye konuştu.
Daha konuşma yapan Bülent Ecevit Üniversitesi Kızılay Gençlik Topluluğu Başkanı Birgül Yaylacı ise “‘Kampüsün Kanında Hayat Var’ kampanyamızın üçüncüsünün kahvaltı organizasyonundayız. Bugün hep birlikte burada kan bağışı organizasyonumuz için bir araya geldik. 20 Mart’ta ‘Kampüsün Kanında Hayat Var’ kampanyamızın üçüncüsü tekrar bizlerle beraber olacak. İnşallah bu sene daha iyi olacak. O anlamda renkli, güzel bir gün olsun istedik. Desteğini bizden esirgemeyen herkese buradan teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?