KDZ EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HALİL POSBIYIK’TAN HALI SAHA AÇIKLAMASI

KDZ EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HALİL POSBIYIK’TAN HALI SAHA AÇIKLAMASI

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye tarafından gençlerin rahat bir ortamda spor yapmaları için yerin durumuna göre küçüklü büyüklü halı sahalar yaptıklarını ifade etti. Başkan Posbıyık, geçtiğimiz dönem dokuz ayrı mahallede on halı saha yapıldığını söyledi. Posbıyık; “Belediye olarak gençlerimizin sağlıklı ortamlarda spor yapmalarına olanak sağlamak amacıyla mahallelerimizde halı sahalar yapmaya başladık. Şuana […]

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye tarafından gençlerin rahat bir ortamda spor yapmaları için yerin durumuna göre küçüklü büyüklü halı sahalar yaptıklarını ifade etti.
Başkan Posbıyık, geçtiğimiz dönem dokuz ayrı mahallede on halı saha yapıldığını söyledi. Posbıyık; “Belediye olarak gençlerimizin sağlıklı ortamlarda spor yapmalarına olanak sağlamak amacıyla mahallelerimizde halı sahalar yapmaya başladık. Şuana kadar dokuz ayrı mahallede on halı saha yaptık. Hazırlıklarımız sürüyor bu halı sahaları 31 mahallemize de yaymak için çalışmalarımız sürüyor. Bu halı sahalar yerin durumuna göre büyüklükleri değişiyor. Şuana kadar Ömerli Kaynarca Toplu Konutları, Kavaklık Mahallesi Korubaşı TOKİ Konutları Bağlık, Elmatepe, Uzunçayır, Süleymanlar ve uzun Mehmet Mahalleri’nde çalışmalarımız tamamlanırken diğer mahallelerde de çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Kayan:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?