Kilimli İlçesine Kaymakam Ataması

Kilimli İlçesine Kaymakam Ataması

Yeni kaymakamlık atamaları kapsamında Zonguldak’ın Kilimli Kaymakamı Murat Kütük Diyarbakır Silvan’a, Aydın’ın Yenipazar Kaymakamı Hakan Özarslan’da Kilimli’ye atandı. Kilimli’nin kurucu Kaymakamı olan ve 2 yıldır ilçede resmi kurum ve kuruluşların oluşturulması konusunda önemi çalışmalara imza atan Kaymakam Murat Kütük de atama kararnamesinde yer aldı. Kısa sürede çalışmalarıyla Kilimli halkının takdir ve beğenisini kazanan Murat Kütük’ün […]

Yeni kaymakamlık atamaları kapsamında Zonguldak’ın Kilimli Kaymakamı Murat Kütük Diyarbakır Silvan’a, Aydın’ın Yenipazar Kaymakamı Hakan Özarslan’da Kilimli’ye atandı.

Kilimli’nin kurucu Kaymakamı olan ve 2 yıldır ilçede resmi kurum ve kuruluşların oluşturulması konusunda önemi çalışmalara imza atan Kaymakam Murat Kütük de atama kararnamesinde yer aldı. Kısa sürede çalışmalarıyla Kilimli halkının takdir ve beğenisini kazanan Murat Kütük’ün atanması ilçede üzüntüyle karşılandı. Murat Kütük’ten boşalan Kilimli Kaymakamlığına Aydın’ın Yenipazar ilçesi Kaymakamı Hakan Özarslan atandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?