KÖMÜRSPOR, İZMİT BELEDİYESPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

KÖMÜRSPOR, İZMİT BELEDİYESPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

Bölgesel Amatör Lig 10. grupta mücadele eden ve 51 puanla birinci sırada bulunan Zonguldak Kömürspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı İzmit Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Zonguldak Kömürspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı İzmit Belediyespor maçı hazırlıklarını istasyon, kondisyon çalışması ve idmanın son bölümünde iki grup halinde dar alanda maç yaptılar. Zonguldak Kömürspor Antrenörü Cahit Terzi ise “Hafta […]

Bölgesel Amatör Lig 10. grupta mücadele eden ve 51 puanla birinci sırada bulunan Zonguldak Kömürspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı İzmit Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Zonguldak Kömürspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı İzmit Belediyespor maçı hazırlıklarını istasyon, kondisyon çalışması ve idmanın son bölümünde iki grup halinde dar alanda maç yaptılar.
Zonguldak Kömürspor Antrenörü Cahit Terzi ise “Hafta sonu oynayacağımız İzmit Belediyespor maçı hazırlıklarına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bu maç bizim için çok önemli. Bu maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Kesinlikle puan kaybetmemiz gereken bir maç. Rakibimiz düşmeme adına mücadele edecek, bizde tabi ki şampiyonluk adına mücadele ediyoruz. Bu hafta inşallah üç puanı alıp yolumuza devam edeceğiz. Oyuncularıma güveniyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?