Mdflerin Altında Kalan Lise Öğrencisi Hayatını Kaybetti

Mdflerin Altında Kalan Lise Öğrencisi Hayatını Kaybetti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki bir mobilya atölyesinde baba ile oğlu taşımaya çalıştıkları MDF’lerin altında kaldı. Kazada baba yaralanırken lise öğrencisi oğlu ise hayatını kaybetti. Olay ilçeye bağlı Belen Mahallesi’nde ki sanayi sitesinde meydana geldi. İddiaya göre mobilya atölyesi bulunan baba A. Özcan oğlu Furkan Özcan (16) ile birlikte MDF diye tabir edilen ve bir tanesi yaklaşık […]

Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki bir mobilya atölyesinde baba ile oğlu taşımaya çalıştıkları MDF’lerin altında kaldı. Kazada baba yaralanırken lise öğrencisi oğlu ise hayatını kaybetti.

Olay ilçeye bağlı Belen Mahallesi’nde ki sanayi sitesinde meydana geldi. İddiaya göre mobilya atölyesi bulunan baba A. Özcan oğlu Furkan Özcan (16) ile birlikte MDF diye tabir edilen ve bir tanesi yaklaşık 90 kilogram ağırlığında olan mobilya tabakaları indirdikleri sırada aniden kaymaya başladı. MDF’ler baba ile oğulun üzerine düşerken olayı gören diğer vatandaşlar yardıma koştu. MDF tabakalarının altından baba A. Özcan ve oğlu Furkan Özcan yaralı olarak çıkarıldı. Baba ve oğlu vatandaşların da yardımı ile Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Lise öğrencisi Furkan Özcan burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Acı haberi alan aile gözyaşlarına boğuldu.

Savcılık kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?