MHP’Lİ GÜLAY TEPEBAŞI MAHALLESİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

MHP’Lİ GÜLAY TEPEBAŞI MAHALLESİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Gürkan Gülay 30 Mart’ta yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri öncesinde Tepebaşı Mahallesinde miting düzenledi.Tepebaşı Mahallesi Değirmen başı Sokak’ta yapılan mitinge çok sayıda vatandaş katıldı. Mahallelinin tezahüratlarıyla ve sloganlarıyla karşılanan Gülay, vatandaşlara 30 Mart yerel seçimler için projelerini anlattı. Gürkan Gülay burada yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi:“Tepebaşı Mahallesi bugüne […]

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Gürkan Gülay 30 Mart’ta yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri öncesinde Tepebaşı Mahallesinde miting düzenledi.
Tepebaşı Mahallesi Değirmen başı Sokak’ta yapılan mitinge çok sayıda vatandaş katıldı. Mahallelinin tezahüratlarıyla ve sloganlarıyla karşılanan Gülay, vatandaşlara 30 Mart yerel seçimler için projelerini anlattı. Gürkan Gülay burada yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi:
“Tepebaşı Mahallesi bugüne kadar gerek altyapısıyla gerekse üst yapısıyla belediye hizmetlerinden mahrum bırakıldığını gördüm. Bugüne kadar sözler verildi yerine getirilmedi. Hala kanalizasyonlar milletin bahçesine akıyor. Muharrem hocaya buradan şimdiden geçmiş olsun diyorum. Ben sizlere verdiğim sözlere hazırım ve sözümün de arkasındayım. Şimdi soruyorum onlara bu kadar kalabalığa hiç hitap ettiler mi, topladılar mı? Gittikleri her yerlere kendi kalabalıklarını toplayarak gidiyorlar ve öyle toplantı yapıyorlar.”
KESKİN, KENDİSİ HAKKINDA ÇIKAN İDDİALARI YALANLADI
Daha sonra konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak 5.sıra meclis üyesi adayı İlker Keskin, hakkında çıkan iddiaların doğru olmadığını mitingde şunları söyledi.”Ben burada doğdum, burada büyüdüm ve burada öleceğim. Çok seçimler geçirdim hepsinde de siyasi partiler bu mahalleyi kullanarak seçim kazandılar ama nankörlük edip buralara hizmet getirmediler. Artık mahallemizi kullanmalarına izin vermeyelim. Burada ki birliği hazmedemeyip bölmeye çalışanlar var. Biz hayatımızda hiç adam satmadık, satmayız da bunu da herkesin bilmesini isterim. Allahın izniyle bu seçimden alnımızın akıyla birinci parti olarak çıkacağımıza yürekten inanıyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?