TEPEBAŞINDA GELENEKSEL MANGAL ŞENLİĞİ

TEPEBAŞINDA GELENEKSEL MANGAL ŞENLİĞİ

Zonguldak’ın en kalabalık ve ikinci büyük mahallesinden biri ve yaklaşık 11 bin seçmene sahip olan Tepebaşında geleneksel 9.mangal şenliği düzenlendi. Tepebaşı Mahallesi’nde mangal organizasyonunu yapan ve mahallenin birlik ve beraberliği için mücadele eden MHP Belediye Meclis Üye Adayı İlker Keskin ise mangal şenliğinde konuşarak şunları kaydetti: “ Biz yıllardan beri bu mangal etkinliğini mahallemizde düzenliyoruz. […]

AW030297

Zonguldak’ın en kalabalık ve ikinci büyük mahallesinden biri ve yaklaşık 11 bin seçmene sahip olan Tepebaşında geleneksel 9.mangal şenliği düzenlendi.
Tepebaşı Mahallesi’nde mangal organizasyonunu yapan ve mahallenin birlik ve beraberliği için mücadele eden MHP Belediye Meclis Üye Adayı İlker Keskin ise mangal şenliğinde konuşarak şunları kaydetti:
“ Biz yıllardan beri bu mangal etkinliğini mahallemizde düzenliyoruz. Daha önce eski Belediye Başkanlarından İsmail Eşref geldi, Secaattin Gonca geldi kendileri Belediye Başkanı oldu. Yani bizim mangal etkinliğimiz uğurlu oluyor.”
Mangal etkinliğine MHP heyeti de katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?