Yollara Dökülen Harçlar Tehlike Oluşturuyor

Yollara Dökülen Harçlar Tehlike Oluşturuyor

ONGULDAK ALAPLI’DA BULUNAN BETON MİKSERLERİ YETERLİ ÖNLEM ALINMADIĞI İÇİN YOLLARI KİRLETİYOR. MİKSERDEKİ SULU BETON HARÇLARI ÖZELLİKLE KOCAMAN MEVKİNE DÖKÜLÜRKEN, VATANDAŞLAR SÖZ KONUSU BETON MİKSERLERİNİN BAĞLI BULUNDUĞU FİRMALARA GEREKİRSE CEZA VERİLMESİNİ İSTİYOR.

Zonguldak Alaplı’da bulunan beton mikserleri yeterli önlem alınmadığı için yolları kirletiyor. Mikserdeki sulu beton harçları özellikle Kocaman mevkine dökülürken, vatandaşlar söz konusu beton mikserlerinin bağlı bulunduğu firmalara gerekirse ceza verilmesini istiyor.

Ereğli-Akçakoca karayolunda belediyenin bir süre önce çöp dökümü olarak kullandığı Kocaman mevkindeki doğaya ,bazı firmaların beton mikserlerinden yola dökülen harçlar büyük tehlike oluşturuyor. Karayoluna yakın mesafede dökülen mikserdeki sulu beton harçları sürücülere zor anlar yaşatıyor. Alaplı- Akçakoca sınırlarında bulunan önceden Alaplı Belediyesinin kullandığı çöp alanına, beton mikserlerinden yola dökülen harçları gören vatandaşlar, bu durumun sürekli tekrarlandığını ve buna kalıcı olarak bir çözüm bulunmasını istedi. Bu konuda yetkililerin gerekirse cezai müeyyide uygulaması gerektiğini söyleyen vatandaşlar, “Zaman zaman yoldan geçerken rastladığımız beton yüklü mikserler, yolda hareket halindeyken adeta çevreye sulu beton döküyor. Yetkililerin bu konuda mutlaka denetim yapması ve kanunlara uymayan firmalara cezai müeyyide uygulamasını istiyoruz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?