ZONGULDAK KÖMÜRSPOR, ÇATALCASPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR, ÇATALCASPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Bölgesel Amatör Lig 10. grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Çatalcaspor maçı hazırlıklarını çift kale maç yaparak tamamladı. Deplasmanda hafta sonu Çatalcaspor ile karşılaşacak olan Zonguldak Kömürspor Dilaver Erdoğan Demir Sahası’nda antrenmanını gerçekleştirdi. Antrenmanda Zonguldak Kömürspor’un Antrenörü Cahit Terzi, savunma önlemlerini arttırmak için savunma oyuncularına yönelik taktik çalışması ve hücum oyuncularına yönelikte […]

Bölgesel Amatör Lig 10. grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Çatalcaspor maçı hazırlıklarını çift kale maç yaparak tamamladı.
Deplasmanda hafta sonu Çatalcaspor ile karşılaşacak olan Zonguldak Kömürspor Dilaver Erdoğan Demir Sahası’nda antrenmanını gerçekleştirdi.
Antrenmanda Zonguldak Kömürspor’un Antrenörü Cahit Terzi, savunma önlemlerini arttırmak için savunma oyuncularına yönelik taktik çalışması ve hücum oyuncularına yönelikte yan top çalışması yaptırdı.
Ayrıca antrenmanda hafta sonu deplasmanda oynayacakları Çatalcaspor maçı hakkında değerlendirmede bulunan Zonguldak Kömürspor Antrenörü Cahit Terzi, “Hafta sonu bizim grup için çok önemli bir maç oynayacağız. Hem bizim hem Çatalca hem de diğer takımlar için çok önem taşıyan grupta iddialı bir maç. Zor bir maç olacak. Her türlü hazırlığımızı bugün tamamlıyoruz. Cumartesi sabah yola çıkacağız. İnşallah taraftarlarımızın desteği ile beraber Çatalca’dan çok güzel bir sonuçla döneceğiz. En azından yenemiyorsak taktiğimiz yenilmemek olacak. Tabi ki yenmek için gidiyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Takımımıza güveniyoruz. Ama yenemiyorsak da yenilmemeye gayret edeceğiz. Burak düzeldi. Burak takımla zaten çalışıyor. Eren’in durumunda da iyileşme var. Bugün son bir kez bakacağız ona göre kararımızı vereceğiz. Ayhan izinli annesi hastaydı izin verdik. Kenan’ın da antrenörlük kursu yarın bitiyor. İki haftalık bir kursu vardı Antalya’da. O da kursunu bitirdi. Yarın İstanbul’a geçecek. Kadroya oradan katılacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?