• DOLAR
  3,6733
  % 0,20
 • EURO
  4,3295
  % 0,34
 • ALTIN
  151,3065
  % -0,32
 • BIST
  106.926
  % -0,06
12. Karadeniz Ereğli Hamsi Festivali gerçekleşti…

12. Karadeniz Ereğli Hamsi Festivali gerçekleşti…

Ereğli ilçesinde düzenlenen ”12. Karadeniz Ereğli Hamsi Festivali” kapsamında sanatçı Volkan Konak, konser verdi. Atatürk Anıtı önünde kurulan sahneye çıkan sanatçı Konak, sevilen parçalarını seslendirdi. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Konak’ın şankılarına konser boyunca kendisini izlemeye gelen vatandaşlar da katıldı. Volkan Konak, Ereğli’de bulunmaktan son derece mutlu olduğunu dile getirerek, gösterilen ilgiye teşekkür etti. Konsere kendisini izlemeye gelenlere “Ailemsiniz” şeklinde hitap eden […]

aa_picture_20131124_1037292_web

Ereğli ilçesinde düzenlenen ”12. Karadeniz Ereğli Hamsi Festivali” kapsamında sanatçı Volkan Konak, konser verdi.

Atatürk Anıtı önünde kurulan sahneye çıkan sanatçı Konak, sevilen parçalarını seslendirdi. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Konak’ın şankılarına konser boyunca kendisini izlemeye gelen vatandaşlar da katıldı.

Volkan Konak, Ereğli’de bulunmaktan son derece mutlu olduğunu dile getirerek, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Konsere kendisini izlemeye gelenlere “Ailemsiniz” şeklinde hitap eden Konak, şöyle konuştu:

“Siz benim ailemsiniz. Yere düşersek, bizi ayağa kaldıracak burada çok dost var. Çünkü Karadenizliyiz. Asil insanlarıma müzik yapmaya geldim. Biz hiç şekilci olmadık. Hiçbir insanın yaşını, başını, ideolojisini ve kılık kıyafetini düşünmedik. Nüfus kağıdına bakmadık. Dünyada iki türlü insan vardır. Biri iyi, diğeri kötü. Biz hep iyinin yanında olduk. Biz müzik yapınca aşık oluyoruz. Orkestra ile sevişiyoruz, çocuklar yapıyoruz sizlere. Yani notalar. Sizler de bu çocukları alın, kabullenin ve kendi yüreklerinizde kocaman adam edin.”

Konserin ardından Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Konak’a, şal ve çiçek sundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?