65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkabilecek

65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkabilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası koronavirüs gündemine ilişkin yeni tedbirleri açıkladı. Açıklamalarında sokağa çıkma yasağı ile ilgilide yeni bilgiler verdi. Cumhurbaşkanı sokağa çıkma yasağı ile ilgili şunları söyledi; İlk müjdemiz 65 yaş üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızadır. 65 yaş üstü gruba, ilk etapta, sokağa çıkma sınırlandırması günlerinin birinde ve 4 saat süreyle, […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası koronavirüs gündemine ilişkin yeni tedbirleri açıkladı. Açıklamalarında sokağa çıkma yasağı ile ilgilide yeni bilgiler verdi.

Cumhurbaşkanı sokağa çıkma yasağı ile ilgili şunları söyledi;

İlk müjdemiz 65 yaş üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlarımızadır. 65 yaş üstü gruba, ilk etapta, sokağa çıkma sınırlandırması günlerinin birinde ve 4 saat süreyle, yürüme mesafesiyle tahditli olarak dışarı çıkabilme imkanı getiriyoruz.

-0-14 yaş grubu hafta içinde, 13 Mayıs Çarşamba günü, yine 11 ile 15 saatleri arasında, yürüme mesafesiyle tahditli olarak dışarı çıkartılabilecek.

-15-20 yaş grubu ise 15 Mayıs Cuma günü, yine aynı şartlarda ve aynı saatlerde dışarı çıkarak, hava alıp dinlenebilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?