• DOLAR
  3,7038
  % 0,93
 • EURO
  4,3471
  % 0,46
 • ALTIN
  151,6864
  % -0,52
 • BIST
  107.925
  % -0,52
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi bilgilendirme toplantısı

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi bilgilendirme toplantısı

Alaplı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünce, mahalle ve köy muhtarları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi hakkında bilgilendirildi. İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Halil İpek, Alaplı Kaymakamlığındaki bilgilendirme toplantısında yaptığı konuşmada, sistemle ilgili muhtarlara büyük görevler düştüğünü söyledi. Gerçeği aykırı adres beyanında bulunanlara para cezası uygulandığını ifade eden İpek, “Özel amaçlı gerçeğe aykırı adres beyanında bulunanlara […]

Alaplı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünce, mahalle ve köy muhtarları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi hakkında bilgilendirildi.

İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Halil İpek, Alaplı Kaymakamlığındaki bilgilendirme toplantısında yaptığı konuşmada, sistemle ilgili muhtarlara büyük görevler düştüğünü söyledi.

Gerçeği aykırı adres beyanında bulunanlara para cezası uygulandığını ifade eden İpek, “Özel amaçlı gerçeğe aykırı adres beyanında bulunanlara dikkat edilmeli. Seçim dönemlerinde bu çok fazla yaşandığından dolayı muhtarlarımızın bu konularda daha dikkatli olmaları gerekmektedir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?