• DOLAR
  3,6764
  % 0,83
 • EURO
  4,3224
  % 0,44
 • ALTIN
  151,9295
  % -0,76
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Alaplı TSO Başkanı Ocak: OSB ilçemiz için büyük önem taşımaktadır

Alaplı TSO Başkanı Ocak: OSB ilçemiz için büyük önem taşımaktadır

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak, “Kamulaştırma çalışmaları tamamlanan ve proje ihalesi geçen ay tamamlanan 815 dönüm büyüklüğündeki Alaplı OSB ilçemiz için büyük önem taşımaktadır” dedi.

aa_picture_20131119_1003432_webAlaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak, “Kamulaştırma çalışmaları tamamlanan ve proje ihalesi geçen ay tamamlanan 815 dönüm büyüklüğündeki Alaplı OSB ilçemiz için büyük önem taşımaktadır” dedi.

Ocak, gazetecilere yaptığı açıklamada, ıslah Organize Sanayi -Bölgesinde (OSB) 744 dönüm alan oluşturduklarını söyledi.

Islah OSB alanında şehir plancıların imar durumu hakkında taslak hazırladıklarını, gelecek ay içerisinde bunu İl Genel Meclis toplantısında sunacaklarını ifade eden Ocak, şöyle konuştu:

“Kamulaştırma çalışmaları tamamlanan ve proje ihalesi geçen ay tamamlanan 815 dönüm büyüklüğündeki Alaplı OSB ilçemiz için büyük önem taşımaktadır. Bu alanı yatırımcıların hizmetine açma konusunda desteğe ihtiyacımız var. Islah OSB konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Bu alanda 744 dönüm alan oluşturulmuş olup şu an şehir plancımız imar durumu için bir taslak hazırlıklarını tamamlamıştır. Bu taslağı sanayicilerimize sunduk. Kendileri de bu taslağı uygun gördüler. Önümüzdeki ay İl Genel Meclisine ve ardından ilgili bakanlıklara onay için sunacağız.”

AA

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
alaplı osb

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?