Bakanlık Listeyi Açıkladı, Zonguldak’taki O Firmada At Eti Çıktı

Bakanlık Listeyi Açıkladı, Zonguldak’taki O Firmada At Eti Çıktı

Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen, aralarında et ve et ürünleri ürünler kamuoyuna açıkladı. Bakanlığın açıkladığı listede Zonguldak’ın Ereğli ilçerisinde 3S Pazarlama Gıda İnş. ismini kullanan Kasap Hasan Sucuklarının at eti kullandığı açıklandı. Yapılan açıklamada; “Bakanlığımızca yürütülen denetimlerin yanında, tüketiciler tarafından yapılan ihbar, şikayet, CİMER ve Alo 174 Gıda Hattı başvuruları neticesinde […]

Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen, aralarında et ve et ürünleri ürünler kamuoyuna açıkladı.

Bakanlığın açıkladığı listede Zonguldak’ın Ereğli ilçerisinde 3S Pazarlama Gıda İnş. ismini kullanan Kasap Hasan Sucuklarının at eti kullandığı açıklandı.

Yapılan açıklamada; “Bakanlığımızca yürütülen denetimlerin yanında, tüketiciler tarafından yapılan ihbar, şikayet, CİMER ve Alo 174 Gıda Hattı başvuruları neticesinde gerçekleştirilen denetimlerin de büyük payı olduğu açıktır. Bu bakımdan tüketicilerin bu başvurularını sürdürmeleri, halkımızın sağlığının korunması yönündeki çalışmalarımız için büyük önem taşımaktadır.” dendi

Duyuruda, gıda konusunda kamu otoritesi olan Bakanlığın, yasalarla verilmiş tüm yetkileri tereddütsüz kullanarak gıda güvenilirliğinin sağlanmasına ve tüketicinin korunmasına yönelik çalışmalarını aralıksız ve büyük titizlikle sürdürdüğü vurgulandı.

Listede, firma adı, marka, ürün adı, uygunsuzluk nedeni ve parti numaraları sıralandı.

İşte O Liste

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?