Belediye Başkanı Açıkladı:”Pazaryeri Açılıyor”

Belediye Başkanı Açıkladı:”Pazaryeri Açılıyor”

Korona Virüs tedbirleri kapsamında kapatılan ve bir süredir de açılması gündemde olan Soğuksu Pazarı’nın 27 Nisan Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye tekrar başlayacağı açıklandı. Ömer Selim Alan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:”Koronavirüs salgını tedbirlerimiz kapsamında kapatılan Soğuksu Pazaryeri halkımızın ihtiyaçları gözetilerek haftanın 3 günü olmak üzere (Pazartesi/ Çarşamba / Cuma) günleri yeniden hizmete açılacaktır. 27 […]

Korona Virüs tedbirleri kapsamında kapatılan ve bir süredir de açılması gündemde olan Soğuksu Pazarı’nın 27 Nisan Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye tekrar başlayacağı açıklandı.

Ömer Selim Alan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:”Koronavirüs salgını tedbirlerimiz kapsamında kapatılan Soğuksu Pazaryeri halkımızın ihtiyaçları gözetilerek haftanın 3 günü olmak üzere (Pazartesi/ Çarşamba / Cuma) günleri yeniden hizmete açılacaktır.

27 Nisan 2020 Pazartesi Günü tekrar hizmete açılacak olan pazar yerimizde, vatandaşlarımızın sosyal mesafe kurallarına riayet etmeleri büyük önem arz etmektedir. Bu zorlu süreçte, göstermiş oldukları özveri ve hassasiyetlerinden dolayı da pazarcı esnafımıza şükranlarımızı sunarız.

Halkımıza önemle duyurulur.” dedi.

Resim

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?