Belediye Halk Manavı Açıyor

Belediye Halk Manavı Açıyor

Koronavirüs günlerini fırsat bilerek fiyatları arttıran esnafa tepki gösteren Devrek Belediye Çetin Bozkurt sosyal medya hesabından “DEVREK BELEDİYESİ HALK MANAVI VE YERLİ ÜRÜNLER PAZARINI” açıyoruz açıklaması yaptı. Bozkurt:”Üreten, üretmek isteyen her Devreklinin sonuna kadar arkasındayız.! İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde Devreklilerin temel gıda maddelerine ulaşımını kolaylaştırmak için de var gücümüzle çalışacağız.! Siz değerli halkımıza, DEVREK […]

Koronavirüs günlerini fırsat bilerek fiyatları arttıran esnafa tepki gösteren Devrek Belediye Çetin Bozkurt sosyal medya hesabından “DEVREK BELEDİYESİ HALK MANAVI VE YERLİ ÜRÜNLER PAZARINI” açıyoruz açıklaması yaptı.

Bozkurt:”Üreten, üretmek isteyen her Devreklinin sonuna kadar arkasındayız.! İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde Devreklilerin temel gıda maddelerine ulaşımını kolaylaştırmak için de var gücümüzle çalışacağız.! Siz değerli halkımıza, DEVREK BELEDİYESİ HALK MANAVI VE YERLİ ÜRÜNLER PAZARINI açıyor olduğumuzu bildirmek isterim.

Şehrimiz ve hemşehrilerimiz için düşünüyor, üretiyor ve planladığımız hamleleri hayata geçiriyoruz. Verdiğimiz sözlerin sonuna kadar arkasındayız.

Sağlıklı ve huzurlu günlere beraber kavuşacağız.” dedi.

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'DEVREK BELEDİYESİ HALK MANAVI VE YERLİ ÜRÜNLER PAZARI BOZKURT Başkanı (0.372) 556 11 31 AÇILIYOR... 27 NİSAN 2020 PAZARTESİ ESKİ TERMİNAL ALANI MEVKİİ DEVREK devrekbelediyesi YouTube devrekbelediyesi devrekbelediyesi devrekbel'

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?