BEÜ Öğrenci konseyinden hastanedeki çocuklara ziyaret

BEÜ Öğrenci konseyinden hastanedeki çocuklara ziyaret

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Öğrenci Konseyi üyeleri, Tıp Fakültesi Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Çocuk Onkolojisi Servisi’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Öğrenci Konse üyeleri ziyarette, rengarenk süsler ve balonlarla donattığı serviste çocuklar için çeşitli gösteriler sergiledi. Hediye paketleri ve bir arada yenilen pasta herkesi mutlu etti. Gitar eşliğinde söylenen şarkılara çocuklar ve tüm […]

aa_picture_20131224_1236540_web

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Öğrenci Konseyi üyeleri, Tıp Fakültesi Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Çocuk Onkolojisi Servisi’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti.

Öğrenci Konse üyeleri ziyarette, rengarenk süsler ve balonlarla donattığı serviste çocuklar için çeşitli gösteriler sergiledi. Hediye paketleri ve bir arada yenilen pasta herkesi mutlu etti. Gitar eşliğinde söylenen şarkılara çocuklar ve tüm hasta yakınları ile hastane personeli de eşlik etti.

Konsey Başkanı Samet Memişoğlu, yaptığı açıklamada, organizasyonda emeği geçen öğrenci arkadaşlarına ve hastane personeline teşekkür ettiğini söyledi.

Tedavi gören çocukları ihmal etmeyeceklerini ifade eden Memişolu, “Proje haline getirilecek olan bu etkinlikler her hafta 10 kişinin katılımıyla yıl sonuna kadar devam edecek. Onları sık sık ziyaret edeceğiz. Çocukların gözünde gördüğümüz mutluluk bizleri hayata bağlıyor” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?