Bu Hakaret Zonguldak’ı Kızdırdı

Bu Hakaret Zonguldak’ı Kızdırdı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İletişim Merkezi’de yöneticilik yapan Şuayip Öğretici’nin sosyal medya üzerinde yaptığı skandal paylaşım Zonguldaklıları kızdırdı. Şuayip Öğretici’nin dün akşam kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajın yerel haber sitelerinde yayınlanmasının ardından sosyal medya da bu kişiye karşı tepkiler büyüdü. Zonguldaklılara hakaret içeren ve büyük tepki çeken mesaj şöyle;“Bugün iş gereği dışarıya […]

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İletişim Merkezi’de yöneticilik yapan Şuayip Öğretici’nin sosyal medya üzerinde yaptığı skandal paylaşım Zonguldaklıları kızdırdı.

Şuayip Öğretici’nin dün akşam kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajın yerel haber sitelerinde yayınlanmasının ardından sosyal medya da bu kişiye karşı tepkiler büyüdü.

Zonguldaklılara hakaret içeren ve büyük tepki çeken mesaj şöyle;
“Bugün iş gereği dışarıya çıkmak zorunda kaldım. Her yaş aralığından olmak üzere sahilde yürüyüş yapan, sokaklarda yan yana gezen onca düşüncesiz gördüm. Zonguldak sen akıllanmazsın. Sen daha beterini yaşayacaksın. Bunu da göreceksin. Özellikle Sözcü okumaktan beyinlerini nadasa bırakmış Bahçelievler sakinleri sizin başkalarının sağlığını tehlikeye atmaya ne hakkınız var? Pardon sizin derdiniz. Niye 30 Büyükşehir ve Zonguldak denmesi…”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?