Bu Tabloya Göre Çok Pişman Oluruz!!!

Bu Tabloya Göre Çok Pişman Oluruz!!!

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Bilim Kurulu Toplantısı sonunda yaptığı açıklamalarda günlük coronavirüs vaka sayılarınıda verdi. Sonrasında Türkiye’de illere göre vaka sayılarını paylaştı, Zonguldak’taki vaka sayısı 112 olarak açıklandı, Türkiye’de Corona virüsten en fazla ölüm sayısı yaşanan şehirlerde Zonguldak 6. sırada ekranda gözüktü. Bu nüfusa rağmen ölüm oranının çok olması Zonguldak’lıları düşündürdü. Bakan Koca: “Toplam […]

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca Bilim Kurulu Toplantısı sonunda yaptığı açıklamalarda günlük coronavirüs vaka sayılarınıda verdi. Sonrasında Türkiye’de illere göre vaka sayılarını paylaştı, Zonguldak’taki vaka sayısı 112 olarak açıklandı, Türkiye’de Corona virüsten en fazla ölüm sayısı yaşanan şehirlerde Zonguldak 6. sırada ekranda gözüktü.

Bu nüfusa rağmen ölüm oranının çok olması Zonguldak’lıları düşündürdü.

Bakan Koca: “Toplam 39 ilimizde can kaybımız var. 42 ilimizde hayatını kaybeden vatandaşımız yok. Burada ağırlıklı İstanbul devamında İzmir, Kocaeli, Ankara, Konya, Zonguldak, Trabzon, Adana ve Sakarya şeklinde gidiyor.”

İşte Türkiye’de en çok vefat yaşanan iller;

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?