Corona Virüs Test Kitleri Zonguldak’a Geliyor

Corona Virüs Test Kitleri Zonguldak’a Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısında, Zonguldak’ta test yapılmadığı ve Bolu’dan haber beklenmek zorunda kaldığı ile ilgili açıklama yapmıştı. Yavuzyılmaz’ın açıklamasına AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen cevap verdi ve kitlerin Zonguldak’a geleceğini açıkladı. Türkmen açıklamasında “Corona virüs test cihazı tüm illerimize gönderildi. Bu güne kadar […]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısında, Zonguldak’ta test yapılmadığı ve Bolu’dan haber beklenmek zorunda kaldığı ile ilgili açıklama yapmıştı.

Yavuzyılmaz’ın açıklamasına AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen cevap verdi ve kitlerin Zonguldak’a geleceğini açıkladı.

Türkmen açıklamasında “Corona virüs test cihazı tüm illerimize gönderildi. Bu güne kadar İlimize en yakın Corona virüs testleri Bolu’da yapılmaktaydı, yeni gelen kitler tüm illerimize dün itibariyle gönderildi. Öyle sanıyorum ki önümüzdeki bir kaç gün içinde testler ilimizde yapılmaya başlanacak ve 15 dakika içinde sonuçlar ortaya koyulacaktır.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?