• DOLAR
  3,6733
  % 0,20
 • EURO
  4,3295
  % 0,34
 • ALTIN
  151,3065
  % -0,32
 • BIST
  106.926
  % -0,06
En başarılı Beşiktaş derneği seçildi…

En başarılı Beşiktaş derneği seçildi…

Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, derneklerinin diğer Beşiktaş taraftarlar dernekleri arasında bu yılın en başarılı derneği seçildiğini bildirdi. Adik, gazetecilere yaptığı açıklamada, önemli sosyal projelere imza attıklarını ve önümüzdeki yıllarda da projelerine devam edeceklerini söyledi. Hiç kimseye taviz vermediklerini anlatan Adik, “Sosyal sorumluluk projelerimizle Türkiye’de sayılı bir yerdeyiz. Hatta bir numarayız diyebilirim. Derneğimiz Beşiktaş […]

aa_picture_20131110_947914_webEreğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, derneklerinin diğer Beşiktaş taraftarlar dernekleri arasında bu yılın en başarılı derneği seçildiğini bildirdi.

Adik, gazetecilere yaptığı açıklamada, önemli sosyal projelere imza attıklarını ve önümüzdeki yıllarda da projelerine devam edeceklerini söyledi.

Hiç kimseye taviz vermediklerini anlatan Adik, “Sosyal sorumluluk projelerimizle Türkiye’de sayılı bir yerdeyiz. Hatta bir numarayız diyebilirim. Derneğimiz Beşiktaş Taraftarlar Dernekleri içerisinde bu yılın en iyi derneği seçilmiştir. Bu mutluluğu hep birlikte yaşıyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
beşiktaş

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?