• DOLAR
  3,6764
  % -0,01
 • EURO
  4,3407
  % 0,13
 • ALTIN
  151,3609
  % -0,04
 • BIST
  106.926
  % -0,06
ERDEMİR’de toplu iş sözleşmesi görüşmeleri

ERDEMİR’de toplu iş sözleşmesi görüşmeleri

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında (ERDEMİR) çalışan işçileri ilgilendiren toplu iş sözleşmesini en iyi şekilde sonuçlandırmak istediklerini bildirdi. Odabaş, ERDEMİR Üretim Dağıtım ve Elektrik Atölyesi çalışanlarının sendikalı ziyaretinde yaptığı konuşmada, 4 bin 800  işçisini kapsayan 25. dönem toplu iş sözleşme görüşmelerine ilişkin taslağın işveren kanadı adına Metal Sanayicileri Sendikasına teslim […]

erdemir

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında (ERDEMİR) çalışan işçileri ilgilendiren toplu iş sözleşmesini en iyi şekilde sonuçlandırmak istediklerini bildirdi.

Odabaş, ERDEMİR Üretim Dağıtım ve Elektrik Atölyesi çalışanlarının sendikalı ziyaretinde yaptığı konuşmada, 4 bin 800  işçisini kapsayan 25. dönem toplu iş sözleşme görüşmelerine ilişkin taslağın işveren kanadı adına Metal Sanayicileri Sendikasına teslim edildiğini söyledi.

İşveren kanadıyla ilk görüşmenin 2 Aralık’ta gerçekleşeceğini anlatan Odabaş, “Taslak hazırlama çalışmaları sırasında işçilerimizin de görüşlerini almıştık. Bu doğrultuda son şekli verilen taslağımızı işveren kanadına teslim ettik. Bundan sonraki süreçte her zaman olduğu gibi üyelerimizin lehine üst düzeyde bir sözleşme daha imzalamak istiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
erdemir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?