Ereğli Tso Yönetim Kurulu Başkanı Keleş, Oyak Otomotiv Ve Lojistik Grup Başkanı İle Görüştü

Ereğli Tso Yönetim Kurulu Başkanı Keleş, Oyak Otomotiv Ve Lojistik Grup Başkanı İle Görüştü

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ARSLAN KELEŞ, OYAK OTOMOTİV VE LOJİSTİK GRUP BAŞKANI CEM AYSEL İLE BİR ARAYA GELDİ.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, OYAK Otomotiv ve Lojistik Grup Başkanı Cem Aysel ile bir araya geldi.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, OYAK Otomotiv ve Lojistik Grup Başkanı Cem Aysel’i İstanbul’daki ofisinde ziyaret etti. Ziyaretin Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren gemi acentelerinin kendilerine ilettiği talepler ve limanla ilgili yapılabilecek çalışmaları değerlendirmek üzere gerçekleştiğini dile getiren Keleş, görüşmelerin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini vurguladı. Görüşmede Erdemir Limanı’nın kapasitesinin büyütülerek burada ihtisas gümrüğü oluşturulması ve iş potansiyelinin artırılması konularının görüşüldüğünü aktaran Keleş, “Toplantımız çok verimli geçti. Biliyorsunuz mevcut limanımızda sadece bazı ürünlerin hem ithalatına hem de ihracatına izin veriliyor. Limanın kapasitesi büyütülüp, ihtisas gümrüğü kurulduğu takdirde ürün çeşitliliği artacak ve Ereğlimizde iş hacmi büyüyecektir. Sayın Aysel bu konulara çok sıcak yaklaştı. Kdz. Ereğli TSO yönetimi olarak bizlerde çalışmalara başlayacağız” dedi.

Aysel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Keleş’e teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?