• DOLAR
  3,7038
  % 0,93
 • EURO
  4,3471
  % 0,46
 • ALTIN
  151,6864
  % -0,52
 • BIST
  107.925
  % -0,52
Ereğli’de sağlık taraması

Ereğli’de sağlık taraması

Ereğli Belediyesi, mahallelerde sağlık taraması başlattığını bildirdi Belediyenin yazılı açıklamasında, mahalle muhtarlarıyla yapılan görüşmelerin ardından halkın sağlık konusunda bilinçlendirildiği belirtildi. Gezici sağlık ekiplerinin mahallelere giderek genel muayene, şeker, tansiyon ve kolesterol ölçümleri yaptığının anlatıldığı açıklamada, şunlar kaydedildi: “Muayene sonucunda sevki gerekli görülen hastaların en uygun hastaneye nakilleri gerçekleştiriliyor. İlaç Toplama Projesi ile toplanan ilaçların ihtiyaç […]

93141

Ereğli Belediyesi, mahallelerde sağlık taraması başlattığını bildirdi

Belediyenin yazılı açıklamasında, mahalle muhtarlarıyla yapılan görüşmelerin ardından halkın sağlık konusunda bilinçlendirildiği belirtildi.

Gezici sağlık ekiplerinin mahallelere giderek genel muayene, şeker, tansiyon ve kolesterol ölçümleri yaptığının anlatıldığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Muayene sonucunda sevki gerekli görülen hastaların en uygun hastaneye nakilleri gerçekleştiriliyor. İlaç Toplama Projesi ile toplanan ilaçların ihtiyaç dahilinde gerekli hastalara dağıtımı yapılıyor. Belediye doktorlarımız tarafından verilen bu hizmet halkımızda memnuniyet yaratıyor.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?