• DOLAR
  3,6764
  % -0,01
 • EURO
  4,3407
  % 0,13
 • ALTIN
  151,3609
  % -0,04
 • BIST
  106.926
  % -0,06
Ereğli’de toplu taşımada güzergahları değişti.

Ereğli’de toplu taşımada güzergahları değişti.

Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, “Ulaşımda yaşanabilecek sorun ve şikayette vatandaşlarımız kooperatife müracaatta bulunabilir” dedi. Akyüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gülüç Beldesi’ne giden halk otobüslerinin durak alanının trafik akışında tehlike oluşturduğu gerekçesi ile başka bir noktaya kaydırıldığını söyledi. Bu konu ile ilgili kooperatiflerinin herhangi bir sorumluluğu olmadığını aktaran Akyüz, “Gülüç Beldesi’ne eski […]

Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, “Ulaşımda yaşanabilecek sorun ve şikayette vatandaşlarımız kooperatife müracaatta bulunabilir” dedi.

Akyüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gülüç Beldesi’ne giden halk otobüslerinin durak alanının trafik akışında tehlike oluşturduğu gerekçesi ile başka bir noktaya kaydırıldığını söyledi.

Bu konu ile ilgili kooperatiflerinin herhangi bir sorumluluğu olmadığını aktaran Akyüz, “Gülüç Beldesi’ne eski güzergahtan ulaşım sağlanabilecektir. Ulaşımda yaşanabilecek sorun ve şikayette vatandaşlarımız kooperatife müracaatta bulunabilir. Ayrıca otobüslerimizde bulunan reklam panolarının ihalesi sona erdi. Reklam teklifi vermek isteyen firmalarda kooperatifimize müracaatta bulunabilecek” diye konuştu.

aa_picture_20131121_1018743_web

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?