• DOLAR
  3,7038
  % 0,93
 • EURO
  4,3471
  % 0,46
 • ALTIN
  151,6864
  % -0,52
 • BIST
  107.925
  % -0,52
Ereğli’de yöresel kültür evlerine zarar verildi

Ereğli’de yöresel kültür evlerine zarar verildi

  Ereğli Yöresel Kültür Evleri’ne zarar verildiği belirlendi. Ereğli Belediyesi tarafından yapılan ve yöresel derneklerin hizmetine sunulan İstasyon Caddesi’ndeki Yöresel Kültür Evleri’nden 10’una, henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından zarar verildi. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayı şiddetle kınadığını belirterek “Ereğli halkının hizmetine sunulan yöresel evlere zarar verilmesine anlam veremiyorum ve şiddetle kınıyorum. […]

aa_picture_20131126_1050543_web

 

Ereğli Yöresel Kültür Evleri’ne zarar verildiği belirlendi.

Ereğli Belediyesi tarafından yapılan ve yöresel derneklerin hizmetine sunulan İstasyon Caddesi’ndeki Yöresel Kültür Evleri’nden 10’una, henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından zarar verildi.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayı şiddetle kınadığını belirterek “Ereğli halkının hizmetine sunulan yöresel evlere zarar verilmesine anlam veremiyorum ve şiddetle kınıyorum. Bunu yapanların eline ne geçiyor bilmiyorum. Yapılan güzellikleri korumamız gerekirken, bazı kendini bilmezler tarafından zarar veriliyor” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?