Gelin ve Damat Korona Virüse Yakalanınca 45 Kişi Karantinaya Alındı - Zonguldak.NET.TR

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gelin ve Damat Korona Virüse Yakalanınca 45 Kişi Karantinaya Alındı

Gelin ve Damat Korona Virüse Yakalanınca 45 Kişi Karantinaya Alındı

Zonguldak’ta gerçekleşen olayda , nikahtan sonra gelin ve damatta korona virüs tespit edilince nikaha katılan 45 kişi ile birlikte belediye başkanı karantinaya alındı. Zonguldak’ın Devrek ilçesinde geçtiğimiz hafta gerçekleşen nikahı Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt kıydı, sonrasında ise gelin ve damatta koronavirüs tespit edilince filyasyon çalışması sonrasında Belediye Başkanı da dahil 45 kişi evlerinde karantinaya […]

Zonguldak’ta gerçekleşen olayda , nikahtan sonra gelin ve damatta korona virüs tespit edilince nikaha katılan 45 kişi ile birlikte belediye başkanı karantinaya alındı.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde geçtiğimiz hafta gerçekleşen nikahı Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt kıydı, sonrasında ise gelin ve damatta koronavirüs tespit edilince filyasyon çalışması sonrasında Belediye Başkanı da dahil 45 kişi evlerinde karantinaya alındı.

Devrek Belediye Başkanı Ümit Bozkurt sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Sağlık durumum iyi kontrol amaçlı evde izole oluyorum arayan herkesten Allah razı olsun ama ölen insana “ gebermiş” diyebilecek kadar ruh halini kaybetmiş bir Facebook yazarının benim ve tüm risk altında bulunan insanlar ve hastalar ile ilgili aşağıda yaptığı paylaşımını sizin takdirinize bırakıyorum. Ne ölüye ne hastaya saygısı varmı sizce ?” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?