Genç Yaşta Hayatını Kaybetti

Genç Yaşta Hayatını Kaybetti

Zonguldaklı eski futbolcu Mehmet Özdemir 32 yaşında hayata gözlerini yumdu. Zonguldaklı eski futbolcu Almanya’da geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti. Zonguldak’ın Alaplı İlçesine bağlı Sabırlı Köyü doğumlu olan ve Almanya’da yaşayan Mehmet Özdemir için Osmanlıspor ve Hatayspor kulüpleri taziye mesajı yayınlayarak Özdemir ailesine başsağlığı diledi. Mehmet Özdemir’in cenazesi Alaplı ilçesine bağlı Sabırlı Köyü’ne gönderildi. Özdemir’in […]

Zonguldaklı eski futbolcu Mehmet Özdemir 32 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Zonguldaklı eski futbolcu Almanya’da geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti.

Zonguldak’ın Alaplı İlçesine bağlı Sabırlı Köyü doğumlu olan ve Almanya’da yaşayan Mehmet Özdemir için Osmanlıspor ve Hatayspor kulüpleri taziye mesajı yayınlayarak Özdemir ailesine başsağlığı diledi.

Mehmet Özdemir’in cenazesi Alaplı ilçesine bağlı Sabırlı Köyü’ne gönderildi. Özdemir’in yarın Alaplı’ya getirilerek toprağa verilmesi bekleniyor.

Osmanlıspor sosyal medya hesabından “2007–2013 yılları arasında Ankaraspor PAF Takımı ve A Takımı formalarını giyen oyuncumuz Mehmet Özdemir’in Almanya-Nürnberg’te yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.” mesajını yayınladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?