Herşeye Rağmen Çok Güzelsin Zonguldak

Herşeye Rağmen Çok Güzelsin Zonguldak

Zonguldak’ta 23 Nisan coşkuyla kutlandı. Zonguldak halkı saat 21.00’de balkonlarda tüm Türkiye ile tek yürek oldu ve İstiklal Marşı’nı okudu. Zonguldak Limanı’nda yapılan havai fişek gösterisi ise Zonguldaklılara büyük sürpriz oldu. Havai fişek gösterilerine kentte bulunan gemiler, polis araçları, ambulanslar sirenleri çalarak eşlik etti. Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda istiklal marşı çalındı, Zonguldak Atatürk Devlet […]

Zonguldak’ta 23 Nisan coşkuyla kutlandı. Zonguldak halkı saat 21.00’de balkonlarda tüm Türkiye ile tek yürek oldu ve İstiklal Marşı’nı okudu.

Zonguldak Limanı’nda yapılan havai fişek gösterisi ise Zonguldaklılara büyük sürpriz oldu. Havai fişek gösterilerine kentte bulunan gemiler, polis araçları, ambulanslar sirenleri çalarak eşlik etti.

Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda istiklal marşı çalındı, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi, Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, ve Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde çalışan sağlık personelleri hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okudular.

Tüm Zonguldak halkı herşeye rağmen ellerinde bayraklar, balonlar ile balkonlardan 23 Nisan coşkusuna eşlik ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?