• DOLAR
  3,6764
  % 0,83
 • EURO
  4,3224
  % 0,44
 • ALTIN
  151,9295
  % -0,76
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Kdz. Ereğli Belediyesinin açık kava iftarlarına vatandaşlardan yoğun ilgi

Kdz. Ereğli Belediyesinin açık kava iftarlarına vatandaşlardan yoğun ilgi

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYONUNDA YAŞLILAR VE GENÇLER EVİNDE DÜZENLENEN AÇIK HAVA HALK İFTARLARI HAFTA SONUNDA DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, hafta sonunda da Yaşlılar Gençler Evi’ndeki iftar sofrasındaydı. Cumartesi ve Pazar günü halkın arasında iftar açan Uysal, “Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde nice Ramazan ayları ve Ramazan Bayramına da ulaştırsın” dedi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizasyonunda Yaşlılar ve Gençler Evinde düzenlenen açık hava halk iftarları hafta sonunda da yoğun ilgi gördü. İftar öncesi masaları tek tek gezen ve halkın Ramazan ayını kutlayan Uysal, konuşmalarında da birlik ve beraberlik mesajları verdi.

“Paylaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygının doruğa ulaştığı bu mübarek ayda sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” diyen Uysal, “Ramazan ayı paylaşma, dayanışma, birlik beraberlik, kardeşliğin, sevginin ve saygının doruğa ulaştığı mübarek bir ay. Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde nice Ramazan ayları ve Ramazan Bayramına da ulaştırsın” ifadelerine yer verdi.

Uysal, bugün iftar sofrasında Ereğli halkının yanı sıra taraftar dernekleri, yarın ise siyasi parti temsilcilerini ağırlayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?