• DOLAR
  3,6733
  % 0,20
 • EURO
  4,3295
  % 0,34
 • ALTIN
  151,3065
  % -0,32
 • BIST
  106.926
  % -0,06
Kdz. Ereğli Spor Kompleksinde sona gelindi

Kdz. Ereğli Spor Kompleksinde sona gelindi

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN UYSAL, SPOR PARKINDA İNCELEMELERDE BULUNARAK, SONA GELİNDİĞİNİN MÜJDESİNİ VERDİ.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, spor parkında incelemelerde bulunarak, sona gelindiğinin müjdesini verdi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ofis yanı Uzunkum Caddesi üzerinde ki sahil kenarına yapılan, 4 bin 200 metrekare alan üzerine inşa edilen spor kompleksinde gelinen son noktayı yerinde denetleyerek belediye başkan yardımcıları Ayhan Atay ve Hüseyin Ağlar, Park ve Bahçeler Müdürü Etem Özdemir ile Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert’ten bilgi aldı.

Yaklaşık 2 milyon TL yatırımla Kdz. Ereğli halkının hizmetine sunulacak olan Spor parkının ilçenin ihtiyaç duyduğu projelerden biri olduğunu belirt en Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal; “Kdz. Ereğli’ye çok yakışacak olan ve gençlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarladığımız Spor parkı inşasında sona geldik. Spor parkı projemiz ilçemize çok yakışacak. Halkımızın, özelliklede gençlerimizin ihtiyaç duyduğu eksikliği gideriyoruz. İçerisinde yürüyüş alanı, kay-kay pisti, 8 platformlu mini golf alanı, 450 metrekare buz pisti, halı saha, tırmanma alanı, oturma alanları, büfe, kafeterya, WC ve bebek bakım odası ile bir kompleks. Gençlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarladık. Artık çalışmalarımız son aşamaya geldi, malzemeleri yerleştirme çalışmaları bittikten sonra halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?