KOZLU BELEDİYESPOR’DA YARDIMCI HOCA ÇELTİKÇİ AYRILDI

KOZLU BELEDİYESPOR’DA YARDIMCI HOCA ÇELTİKÇİ AYRILDI

Bölgesel Amatör Lig’de 10. grupta mücadele veren Kozlu Belediyespor’un yardımcı antrenörü Ahmet Çeltikçi Kozlu Belediyespor’dan ayrıldığını belirtti. Kozlu Belediyespor’dan ayrıldığını söyleyen Hoca Ahmet Çeltikçi, “Transferimi gerçekleştiren Bülent Öztürk Hoca’ya teşekkür ederim. Çünkü onun sayesinde Kozlu’ya geldim ve onun sayesinde Kozlu’yu tanımış oldum. Benim üzerimde çok emeği ve hakkı vardır. Benim üzerimde emeği geçen herkese çok […]

AW000965Bölgesel Amatör Lig’de 10. grupta mücadele veren Kozlu Belediyespor’un yardımcı antrenörü Ahmet Çeltikçi Kozlu Belediyespor’dan ayrıldığını belirtti.
Kozlu Belediyespor’dan ayrıldığını söyleyen Hoca Ahmet Çeltikçi, “Transferimi gerçekleştiren Bülent Öztürk Hoca’ya teşekkür ederim. Çünkü onun sayesinde Kozlu’ya geldim ve onun sayesinde Kozlu’yu tanımış oldum. Benim üzerimde çok emeği ve hakkı vardır. Benim üzerimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Ama ikinci yarıda Kozlu Belediyespor’la yoluma devam etmeme kakarı aldım. Herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?