Kozlu Sahilindeki Tıbbi Atık Rezaleti Fox TV’de

Kozlu Sahilindeki Tıbbi Atık Rezaleti Fox TV’de

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşam Zonguldak Kozlu Sahilindeki tıbbi atıkları ve Zonguldak milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ın açıklamalarına yer verdi. CHP Zonguldak Milletvekili, aynı zamanda TBMM Kit Komisyonu üyesi Deniz Yavuzyılmaz’ın geçtiğimiz sene Meclis gündemine taşıdığı Zonguldak Kozlu Sahili’ndeki tıbbi atık kirliliğinin konusunda hala bir adım atılmadığını söyledi. “KAN TÜPLERİ, SERUMLAR ORTAYA SAÇILMIŞ DURUMDA” […]

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşam Zonguldak Kozlu Sahilindeki tıbbi atıkları ve Zonguldak milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ın açıklamalarına yer verdi.

CHP Zonguldak Milletvekili, aynı zamanda TBMM Kit Komisyonu üyesi Deniz Yavuzyılmaz’ın geçtiğimiz sene Meclis gündemine taşıdığı Zonguldak Kozlu Sahili’ndeki tıbbi atık kirliliğinin konusunda hala bir adım atılmadığını söyledi.

“KAN TÜPLERİ, SERUMLAR ORTAYA SAÇILMIŞ DURUMDA”

Kozlu Sahilinde yaptığı incelemeleri anlatan Yavuzyılmaz,”Zonguldak Kozlu Sahili’nde tıbbi atık rezaleti yaşanmaya devam ediyor. Yetkililer hiç bir tedbir almadığı gibi halen denize sadece birkaç metre mesafede metrelerce yükseklikteki çöp dağıyla karşı karşıyayız. Evsel atıklara, tıbbi atıklar karışmış, kumsal boyunca şırıngalar, kan tüpleri, serumlar ortalığa saçılmış durumda” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?