• DOLAR
  3,7038
  % 0,93
 • EURO
  4,3471
  % 0,46
 • ALTIN
  151,6864
  % -0,52
 • BIST
  107.925
  % -0,52
Taekwondo Federasyonu Temsilcisi Çağdaş: “Sporcularımızın elde ettiği başarıdan memnunuz”

Taekwondo Federasyonu Temsilcisi Çağdaş: “Sporcularımızın elde ettiği başarıdan memnunuz”

Taekwondo Federasyonu Bartın Temsilcisi Gökser Çağdaş, Düzce’de yapılan “Batı Karadeniz Taekwondo Ligi Şampiyonası”na ilişkin  “Sporcularımızın elde ettiği başarıdan memnunuz” dedi. Çağdaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, şampiyonaya Sakarya, Düzce, Zonguldak, Kastamonu ve Karabük illerinden katılan 219 sporcunun yanı sıra illerinde de 24 sporcunun yer aldığını söyledi. İllerinden şampiyonaya katılan 7 sporcularının madalya ile döndüğünü ifade eden Çağdaş, “Şampiyonada […]

Taekwondo Federasyonu Bartın Temsilcisi Gökser Çağdaş, Düzce’de yapılan “Batı Karadeniz Taekwondo Ligi Şampiyonası”na ilişkin  “Sporcularımızın elde ettiği başarıdan memnunuz” dedi.

Çağdaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, şampiyonaya Sakarya, Düzce, Zonguldak, Kastamonu ve Karabük illerinden katılan 219 sporcunun yanı sıra illerinde de 24 sporcunun yer aldığını söyledi.

İllerinden şampiyonaya katılan 7 sporcularının madalya ile döndüğünü ifade eden Çağdaş, “Şampiyonada sporcularımızın elde ettiği başarıdan memnunuz. Şampiyonada ümit vadeden sporcularımızın gelecek turnuvalarda çok daha başarılı sonuçlar alacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?