Türkiye’de Hasta Sayısı 1.236 Ölü Sayısı 30 Oldu

Türkiye’de Hasta Sayısı 1.236 Ölü Sayısı 30 Oldu

Corona Virüs ile ilgili her akşam bilgi veren sağlık bakanı Dr. Fahrettin Koca 24 saatte Türkiye’de gerçekleşen Corona Virüsü vakaları ile ilgili bilgi verdi. Koca yaptığı açıklamada ” Yeni hayatlar kaybediyoruz. Vaka sayıları artıyor. Fakat mümkün olduğunca çok sayıda test yaptığımız unutulmamalı. Tedavi altına alınmış her hastayla, salgının önünü kesmiş oluyoruz. BUGÜN 9 YENİ VEFAT, […]

Corona Virüs ile ilgili her akşam bilgi veren sağlık bakanı Dr. Fahrettin Koca 24 saatte Türkiye’de gerçekleşen Corona Virüsü vakaları ile ilgili bilgi verdi.

Koca yaptığı açıklamada ” Yeni hayatlar kaybediyoruz. Vaka sayıları artıyor. Fakat mümkün olduğunca çok sayıda test yaptığımız unutulmamalı. Tedavi altına alınmış her hastayla, salgının önünü kesmiş oluyoruz. BUGÜN 9 YENİ VEFAT, 289 YENİ TANI VAR. Evimizde kalalım. Risk almayalım. Hayat eve sığar.

BUGÜNE KADAR toplam 20.345 test yapıldı, 1.256 tanı kondu, hepsi yaşlı 30 hastamızı kaybettik. Hastalık ülkemizde yokken, “yok” dedik. Şimdi gün gün durumu açıklıyoruz. Şeffaflığımızla sizi tedbire de davet ediyoruz. Tedbirli olalım. Bu ülke, bu tehdide yenik düşmeyecek. “dedi.

Buna göre Türkiye’de hasta sayısı 1.236 olurken hayatını kaybeden sayısı 30 oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Atatürk Devlet Hastanesi ek binadayız hastalar karantinada değil servistede yatıyor yanımızda geziyor tükürüyor aksırıyor bizede bulaşması an meselesi kim dur dicek bu torpil düzenine torpili olan personel sağlamda bizi attılar buraya 24 saate 2gün izin yaptırıyorlar hemşire bizi bekçi dikip uyuyor 4gün izin yapıyor haklarımız nerde yok ölün diyorlar bize resmen yeter artık görün bizi taşeron dediniz işçi olduk onuda yarım yamalak olduk aldığımız gıdaya gidiyor farkında olan kaç kişi var yok ben göremiyorum da verin haklarımızı artık yeter

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?