Yarından İtibaren “Atık Toplama Aracı ve Kutuları” Faaliyette

Yarından İtibaren “Atık Toplama Aracı ve Kutuları” Faaliyette

Zonguldak Belediyesi yarından itibaren kullanımı daha da artacak olan maske ve eldivenler için önemleri arttırıyor. Bu önlemler kapsamında şehrin çeşitli noktalarına “Atık Kutusu” yerleştiriliyor, atık araçlarınıda belli periyotlar ile bu atıkları toplayacak. Vatandaşlardan atık maske ve eldivenleri bu kutulara atılması isteniyor. Zonguldak Belediyesi yaptığı açıklamada “Kullanılmış maske ve eldivenleri, belli periyotlar halinde mahallelerimizden atık toplama […]

Zonguldak Belediyesi yarından itibaren kullanımı daha da artacak olan maske ve eldivenler için önemleri arttırıyor. Bu önlemler kapsamında şehrin çeşitli noktalarına “Atık Kutusu” yerleştiriliyor, atık araçlarınıda belli periyotlar ile bu atıkları toplayacak. Vatandaşlardan atık maske ve eldivenleri bu kutulara atılması isteniyor.

Zonguldak Belediyesi yaptığı açıklamada “Kullanılmış maske ve eldivenleri, belli periyotlar halinde mahallelerimizden atık toplama araçlarımız ile birlikte ekiplerimiz tarafından toplanacaktır.


Koronavirüs tedbirleri kapsamında, maksimum hijyen için kullanılmış maske ve eldivenleri toplamaya başlıyoruz.

Ekiplerimiz, Çarşı merkez başta olmak üzere ana güzergahlarımıza maske eldiven atık kutusu konteynırlarını yerleştirdi.”dedi.

Resim
Resim
Resim
Resim

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?