Yusuf Yılmaz Hayatını Kaybetti

Yusuf Yılmaz Hayatını Kaybetti

Zonguldak’ın sevilen esnaflarından Yusuf Yılmaz Koronavirüs şüphesi ile tedavi gördüğü Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde hayatını kaybetti. Yusuf Yılmaz’ın oğlu Oğlu Ömer Faruk Yılmaz sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “ACI KAYBIMIZ;Ailemizin Çınarı kıymetli babacigimi ebedi aleme yalnız yollamanın acısını anlatamam..Rabbim rahmetiyle muamele eylesin..sevenlerinin ve cümlemizin Başısagolsun..cenazemiz yarın sabah defnedilecektir. Rahmetli (kovid-19) vesilesiyle […]

Zonguldak’ın sevilen esnaflarından Yusuf Yılmaz Koronavirüs şüphesi ile tedavi gördüğü Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde hayatını kaybetti.

Yusuf Yılmaz’ın oğlu Oğlu Ömer Faruk Yılmaz sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada

“ACI KAYBIMIZ;Ailemizin Çınarı kıymetli babacigimi ebedi aleme yalnız yollamanın acısını anlatamam..Rabbim rahmetiyle muamele eylesin..sevenlerinin ve cümlemizin Başısagolsun..cenazemiz yarın sabah defnedilecektir. Rahmetli (kovid-19) vesilesiyle vefat ettiği için cenazeye katılım olmayacaktır..siz kıymetli dostlarına ve sevenlerinin bilgisi olsun.hepiniz hakkınızı helal ediniz…” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?