Zonguldak’ta Kırmızı Alan Genişliyor

Zonguldak’ta Kırmızı Alan Genişliyor

Koronavirüs’ten korunma tedbirleri kapsamında Zonguldak Kırmızı Alan belirlendiğini açıklayan Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı şehir merkezinde belirlenen “Kırmızı Alan”ın büyüdüğünü açıkladı. Kırmızı alanda satış yapılması yasak, sosyal mesafe sürekli kontrol ediliyor , araçların gidiş geliş güzergahları düzenleniyor ve gereksiz araçlara müdahele ediliyor. Turanlı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Sevgili Zonguldaklılar, Hep birlikte Şehrimizi, insanımızı koruyacağız. […]

Koronavirüs’ten korunma tedbirleri kapsamında Zonguldak Kırmızı Alan belirlendiğini açıklayan Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı şehir merkezinde belirlenen “Kırmızı Alan”ın büyüdüğünü açıkladı. Kırmızı alanda satış yapılması yasak, sosyal mesafe sürekli kontrol ediliyor , araçların gidiş geliş güzergahları düzenleniyor ve gereksiz araçlara müdahele ediliyor.

Turanlı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

“Sevgili Zonguldaklılar, Hep birlikte Şehrimizi, insanımızı koruyacağız. Bunun için Zonguldak merkezdeki kırmızı bölge olarak işaretlediğimiz alanları biraz daha büyütüyoruz. yarınki Ana gündemimiz sosyal mesafe… şehir merkezini zorunlu olmayan araç trafiğinden arındırmak.

ÖNCE ATM Para çekme makinelerini sosyal mesafe kuralına uyumlu hale getireceğiz. Sonra polislerimizin SOSYAL MESAFE ve maske kullanımı konusunda uyumluluğunu denetleyeceğiz. Sonra kırmızı bölgede sosyal mesafe İhlallerine bakacağız. Şimdiden söyleyim darlanacak #EvdeKal sin.

Neticede; sosyal mesafe kurallarına uyamayacaksan, kalabalık yerlerde minibüste markette maske takamayacaksan; demedi deme, İyi edersen #EvdeKal Bu konuda kanunların pozitif ayrımcılık tanıdıklarından başka hiçbir kimseye ayrımcılık yapmayacağız! maske için internetten başvur!” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?