• DOLAR
  3,6733
  % 0,20
 • EURO
  4,3295
  % 0,34
 • ALTIN
  151,3065
  % -0,32
 • BIST
  106.926
  % -0,06
ZONİAD’dan iş adamlarına eğitim

ZONİAD’dan iş adamlarına eğitim

Zonguldak İş Adamları Derneği (ZONİAD), iş adamlarına eğitim verildiği bildirildi. ZONİAD Genel Sekreteri Hasbi Uzan, yaptığı yazılı açıklamada, Zonguldak’ın önde gelen 35 iş adamı ve iş kadınının katıldığı toplantıda, Yaşam Koçu Suna Okur tarafından “şirketlerin kurumsal kültürü, iş protokolü ve sosyal davranış kuralları eğitimi” konulu bir eğitim verildiğini belirtti. Eğitimde imaj yönetimi, kurumu temsil kabiliyeti, […]

Zonguldak İş Adamları Derneği (ZONİAD), iş adamlarına eğitim verildiği bildirildi.

ZONİAD Genel Sekreteri Hasbi Uzan, yaptığı yazılı açıklamada, Zonguldak’ın önde gelen 35 iş adamı ve iş kadınının katıldığı toplantıda, Yaşam Koçu Suna Okur tarafından “şirketlerin kurumsal kültürü, iş protokolü ve sosyal davranış kuralları eğitimi” konulu bir eğitim verildiğini belirtti.

Eğitimde imaj yönetimi, kurumu temsil kabiliyeti, medeni ilişkilerde ilk adım, makam, toplantı, resmi yazışma, yönetsel davranış, sekreterlik ve konuk protokolü ile umumi davranış örneklerinin anlatıldığını ifade eden Uzan, şunları kaydetti:

“İş dünyamızın çağın gerekliliği olan bilgi ve birikimleri, Türkiye’de alanında bir numara isimlerle çoğunluğu üyelerimizden oluşan bölge iş adamlarına hizmet vermeye devam ediyoruz. Derneğimiz Zonguldak’ın dış dünyaya açılan önemli bir kapısıdır. Bu nedenle bu tür etkinlikler düzenlemeye devam ederek, üyelerimize farklı konularda özel eğitim vermeye devam edeceğiz.”

Kaynak:AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?